TLCargo

Sběrné služby

Collection services

Zamów transport

Braki, które pojawiają się na rynku iw dystrybucji środków medycznych, można rozwiązać. Dlatego poszerzamy nasze usługi logistyczne, które przyniosą rozwiązania.


Nowa, szybka i niezawodna dostawa produktów medycznych

Jeśli spojrzeć na sektor opieki zdrowotnej, jest jeden główny problem, który ciągle się pojawia. Przewóz leków i innych produktów związanych ze zdrowiem podlega jasnemu prawu, w którym określony jest reżim temperaturowy wymagany do transportu. W niektórych przypadkach objętość przewożonej przesyłki nie jest na tyle duża, aby opłacało się przewozić towar w reżimie temperaturowym, co w różny sposób rozwiązują firmy logistyczne.


Istnieją różne opcje:

  • Asortyment jest transportowany bez reżimu temperaturowego, co jest oczywiście niezgodne z prawem, ale z drugiej strony wynikająca z tego cena produktu nie wzrośnie aż tak bardzo.
  • Asortyment jest przewożony zgodnie z określonymi warunkami - za ten konkretny transport należy liczyć się z tym, że opłata za transport jest wyższa niż za normalny transport ze względu na utrzymywaną temperaturę. W przypadku transportu 1 kartonu firma może otrzymać fakturę zawierającą cenę za całą dostawę, co niestety przełoży się na ostateczną cenę produktu.


Jak wyjść z tego kręgu?

Nasza certyfikowana firma logistyki medycznej TLCargo a.s. zawsze szuka najlepszych i najtańszych rozwiązań dla tych konkretnych przesyłek. Przewozimy przesyłki zgodnie z ustalonymi standardami w rozsądnych cenach. Uruchamiamy nową usługę kurierską, która będzie podobna do PPL czy DPD, ale w reżimie temperaturowym dla leków i produktów medycznych. Nasze samochody będą jeździć po całej Republice Czeskiej i Słowackiej i dostarczać zamówiony towar w reżimie temperaturowym od 15 °C do 25 °C, czyli wymaganej prawem temperatury 90% asortymentu medycznego. Zaletą jest to, że transport ten nie wpływa na ostateczną cenę produktów.


Zamów naszą usługę kurierską na artykuły medyczne

To bardzo proste, a my przeprowadzimy Cię przez ten proces w zaledwie kilku krokach.


  • Na stronie www.tlcargo.cz znajdziesz wszystkie dostępne informacje, ale także baner z linkiem do usługi kurierskiej w tryb temperaturowy< /b> – „zamów tutaj”. Nie jest też problemem kliknięcie bezpośrednio w baner, który również przekieruje Cię na żądaną stronę.
  • Po prostu kliknij link, a zostaniesz przekierowany na stronę z formularzem.
  • Tutaj wypełniasz wszystkie niezbędne dane, które będziemy przetwarzać w bardzo krótkim czasie.
  • Teraz masz pewność, że Twoje zamówienie zostanie przetransportowane zgodnie z ustalonymi normami prawnymi.

Zawsze możesz polegać na naszej firmie logistycznej. Zdrowie zawsze jest na pierwszym miejscu, a szybkość i jakość dostarczania asortymentu jest z tym ściśle związana.

Informacje kontaktowe

Dane do wysyłki

Klikając przycisk "Wyślij" button, wyrażasz zgodę na
warunki umowy.

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat.

Skontaktuj się z nami