TLCargo

Nasze usługi

TLCargo services

Transport materiałów medycznych

Transport materiałów medycznych

Zapewniamy transport i dystrybucję sprzętu medycznego na terenie Unii Europejskiej oraz w innych krajach. Przewieziemy Państwa sprzęt medyczny szybko, solidnie, tanio i zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności ustawą 268/2014 Dz. o wyrobach medycznych i dekret 62/2015 Dz. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o wyrobach medycznych.

Transport leków

Transport leków

Bezpiecznie i niezawodnie przewozimy leki na terenie Unii Europejskiej i innych krajów europejskich. Posiadamy najnowocześniejsze technologie utrzymania temperatury i zapewnienia bezpiecznego transportu leków zgodnie z ustawą 378/2007 Sb. w sprawie produktów leczniczych, dekretem 229/2008 Sb. w sprawie produkcji i dystrybucji produktów leczniczych oraz dobrej praktyki dystrybucji i importu.

Zaopatrzenie aptek, gabinetów lekarskich i szpitali

Zaopatrzenie aptek, gabinetów lekarskich i szpitali

Zapewniamy niezawodne i szybkie dostawy wysokiej jakości leków, wyrobów medycznych i innego asortymentu o charakterze medycznym do aptek, gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali i instytutów badawczych. Dbamy o kompleksowe zaspokojenie potrzeb placówek medycznych.

Przechowywanie leków

Przechowywanie leków

Zapewnienie skuteczności leku, jego jakości i bezpieczeństwa dla pacjenta wymaga odpowiedniego przechowywania. W naszych magazynach zapewniamy przechowywanie leków w ściśle kontrolowanych warunkach, zgodnie z wszelkimi instrukcjami producentów leków oraz przepisami i normami Unii Europejskiej.

Służba Celna

Custom services

Doświadczenie przesuwa granice usług, dzięki czemu nawet TLCargo nie stoi w miejscu ze swoją ofertą. Stale rozwija się i ulepsza swoje usługi.

Usługi celne


Jeśli produkty są przewożone przez granicę państw trzecich, towar musi zostać odpowiednio odprawiony w odpowiednim urzędzie celnym. Oczywiście może to zniechęcić każdego, ponieważ błąd może się łatwo wkraść i może być w dowolnym miejscu po bezpiecznym transporcie. Jest to proces, który może znacznie skomplikować transport. Dzięki doświadczeniu w transporcie oraz procedurach celnych firma TLCargo oferuje usługi celne, które przeprowadzą Cię bezpiecznie przez zarządzanie celne, zarówno podczas importu, jak i eksportu.

Oferta usług celnych

  • • Będziesz mieć przegląd całego procesu odprawy celnej.

  • • Płynny proces odprawy pozwala zaoszczędzić czas.

  • • Nie przegapisz żadnych podstawowych danych o przesyłce, które są absolutnie niezbędne do sprawnego i bezpiecznego transportu, w tym zastosowanej stawki celnej i zalecanej podstawy do obliczenia podatku VAT.

  • • Pomoc w rozwiązywaniu problemów, niejasności lub czegokolwiek innego związanego z dziedziną usług celnych.Nasza firma TLCargo oferuje naprawdę szeroki zakres usług celnych i na pewno nie zawahasz się, jeśli masz wszystko, co niezbędne, sprawdzone lub opracowane, tak aby przebieg Twojego transportu był naprawdę szybki i bez komplikacji . Opłaty celne nie powstrzymają Cię od prowadzenia działalności.

Usługi windykacyjne

TLCargo

Zamów naszą usługę kurierską na materiały medyczne


To bardzo proste, a my przeprowadzimy Cię przez ten proces w zaledwie kilku krokach.Zawsze możesz polegać na naszej firmie logistycznej. Zdrowie zawsze jest na pierwszym miejscu, a szybkość i jakość dostarczania asortymentu jest z tym ściśle związana.

Więcej o usługach windykacyjnych

Dowiedz się o kosztach wysyłki

Sprawdź cenę

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat.

Skontaktuj się z nami